Úvod > Aktuality>Fotbaloví novináři hledají nejlepšího hráče sezony

Fotbaloví novináři hledají nejlepšího hráče sezony

Na webu Klubu sportovních novinářů probíhá hlasování v jarní části ankety Zlatý míč 2016/2017. Volit mohou fotbaloví novináři po přihlášení do osobního profilu, odkaz na stránku s hlasováním "Zlatý míč" najdete v levé svislé navigaci pod odkazy "Můj profil" a "Sportovec roku". Uzávěrka hlasování je v neděli 28. května o půlnoci, vyhlášení proběhne o dva dny později v úterý 30. května.

Podmínkou pro přijetí platného hlasu je vyplnění všech jedenácti jmen. Vybírat můžete z přiložené nabídky, případně přidejte vlastní dodatečný návrh konkrétního hráče. Hlasuje se pouze pro hráče s českým občanstvím, v tomto druhém kole ankety volíme nejlepší fotbalisty za jarní sezonu.

Důležitá data
Uzávěrka: 28. května ve 23.59
Vyhlášení: 30. května

Po odeslání hlasu vám systém automaticky pošle potvrzující e-mail i s informací pro koho jste hlasovali a jak jste rozdělili své body. Pokud toto potvrzení neobdržíte, zřejmě jste hlasovací lístek neodeslali správně a volbu musíte opakovat.

Ke svému hlasování se můžete až do uzávěrky vracet a měnit ho.

K výsledkům jarní volby se přičtou body, jichž fotbalisté dosáhli na podzim. V první polovině 21. ročníku ankety vyhrál Petr Čech s velkým náskokem před druhým Bořkem Dočkalem a třetím Pavlem Kadeřábkem. Kompletní výsledky podzimní volby najdete ZDE.