Úvod > Aktuality>Sportovní akce KSN

Sportovní akce KSN

Přihlašte se na novinářský desetiboj

Vážení kolegové, 18. ročník desetiboje Klubu sportovních novinářů spojený už poosmé s Atletikou pro děti se bude letos konat v pátek 22. září nově na stadionu ve Slaném. Účast při doprovodné dětské akci přislíbila mimo jiné také mistryně světa z Londýna oštěpařka Barbora Špotáková. Přihlášky přijímá Tibor Alföldi na e-mailové adrese: alfoldi@olympic.cz. Lze si objednat i nocleh. Uzávěrka přihlášek je v pátek 15. září.

Výbor KSN

více...

Hlašte se na novinářské mistrovství v plážovém volejbalu

Mistrovství ČR sportovních novinářů v plážovém volejbalu se uskuteční v pátek 18. srpna v areálu BEACH KLUBU LÁDVÍ. Turnaj se bude hrát ve dvojicích podle pravidel FIVB, zároveň s turnajem MČR proběhne tradičně PŘÍBA CUP (turnaj smíšených trojic), ve kterém mohou startovat i nečlenové KSN.

více...

Novinářským šampionem ve sjezdovém lyžování je Zdeněk Janda

Novinářské mistrovství České republiky ve sjezdovém lyžování má nového šampiona. Po letech nadvlády Tibora Alföldiho zvítězil Zdeněk Janda, redaktor deníku Sport. V obřím slalomu v Harrachově za sebou nechal druhého Jiřího Rejmana z České televize a třetího Petra Žaloudka z Blesku. Mezi ženami byla nejrychlejší Karolína Tomášková z TV Nova.

více...

Plážový volejbal KSN opět vyhráli Seidl se Švecem

Titul mistrů republiky v beachvolejbalu novinářů získali i letos Jiří Seidl a Martin Švec z ostravské redakce MF Dnes. Obhájci loňského prvenství porazili ve finále turnaje pořádaného KSN Rudolfa Černíka s Radomírem Novákem (TV sport/ČTK), o třetí místo se podělily smíšené dvojice z České televize a Lidových novin.

více...

Jiří Rejman vítězem ČEZ KSN Cupu

Harrachov (Semilsko) 30. března - Vzájemné sázky, hecování a zejména dobrá nálada provázely dnešní exhibiční obří slalom osobností sportu v Harrachově. Aktuálně nejlepší český lyžař Kryštof Krýzl porazil v hecu bývalého elitního slalomáře Filipa Trejbala, sjezdovky místo běžek si užívala biatlonistka Veronika Vítková, trasu mezi brankami zvládla i na pevném skupenství vody kajakářská mistryně světa Kateřina Kudějová. A bývalí fotbalisté Luděk Zelenka s Petrem Švancarou ze závodu v rámci mistrovství České republiky sportovních novinářů ČEZ KSN Cup udělali skutečnou exhibici. Novinářský závod vyhrál Jiří Rejman z České televize.

více...

Na Sletiště v Kladně přišlo na Atletiku pro děti na šest stovek dětí

Kladno - Šéftrenér reprezentace Tomáš Dvořák vyhrál exhibiční závod v hodu oštěpem na cíl v rámci závěrečného dílu svazového projektu Atletika pro děti v letošní sezoně. Na stadionu Sletiště v Kladně byl jeho největším soupeřem Adam Sebastian Helcelet, třetí místo obsadila přítelkyně českého desetibojaře Denisa Rosolová před další univerzální atletkou Eliškou Klučinovou. Zasportovat si přišlo za pěkného a slunečného počasí na šest stovek dětí

více...

Titul v beachvolejbalu obhájili Seidl a Švec z MF Dnes

Mistry republiky v beachvolejbalu mezi novináři zůstali Jiří Seidl a Martin Švec z MF Dnes.

více...

Lyžování v Rokytnici se vydařilo, vyhrál Trejbal

Rokytnice nad Jizerou (Semilsko) 24. března (ČTK) - Prkno si na nohách nechala, ale místo snowboardcrossové trati závodila dnes olympijská vítězka Eva Samková ve slalomových brankách. I když letos předčasně ukončila závodní sezonu, aby si psychicky odpočinula, na sníh nezanevřela. V Rokytnici nad Jizerou se dnes zúčastnila osmého ročníku exhibičního obřího slalomu RWE KSN Cupu.

více...

Jedeme závodit na lyžích do Rokytnice nad Jizerou!

Rokytnice nad Jizerou - Olympijská vítězka ze Soči ve snowboardcrossu Eva Samková, stříbrný olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek nebo žokej Josef Váňa budou v úterý v Rokytnici nad Jizerou spolu soupeřit ve sjezdovém lyžování. Spolu s dalšími známými českými sportovci se zúčastní osmého ročníku RWE KSN Cupu, mistrovství republiky sportovních novinářů v obřím slalomu.

více...

Desetiboj KSN vyhrál bývalý tyčkař Janáček, na Sletiště přišlo 700 dětí

Kladno - Patnáctý ročník desetiboje Klubu sportovních novinářů vyhrál při své premiéře bývalý špičkový český tyčkař Štěpán Janáček součtem 5130 bodů. Během náročné jednodenní soutěži vyrovnal rekord závodu ve skoku dalekém (619) a překonal, jak jinak, rekord ve skoku o tyči do dálky - 587 cm.

více...

Začiná novinářský hokej!

Vážení kolegové,

členům Klubu sportovních novinářů je opět k dispozici led haly HC Kobra v Praze 4 - Braníku na pravidelné hokejové čtvrtky od 8:45 do 9:45. Začíná se tento týden 25. září. Alespoň částečná výzbroj je podmínkou.

Bližší informace podá Jan Dvořák, tel.: 606 73 04 60.

Výbor KSN

více...

Klučinová v exhibici porazila Dvořáka, Šebrleho i Špotákovou

Kladno - Sedmibojařka Eliška Klučinová prokázala, že je aktuálně nejlepší českou vícebojařkou a v zážijovém exhibičním souboji ve vrhu koulí v Kladně porazila Romana Šebrleho, Tomáše Dvořáka i Barboru Špotákovou. Byla nejlepší v součtu vrhů pravou rukou, levou rukou a otočkou. Druhý byl šéftrenér atletické reprezentace Dvořák, třetí místo obsadila Špotáková a pod stupni vítězů skončil Šebrle, který letos ukončil kariéru. Doprovodný čtrnáctý ročník desetiboje Klubu sportovních novinářů vyhrál posedmé Tibor Alföldi ze sportovní redakce ČTK, který se na trůn vrátil po pěti letech.