Úvod > Členové>Databáze redakcí

Databáze redakcí

Český rozhlas 1 - Radiožurnál

Jméno kontaktní osoby: Miroslav
Příjmení kontaktní osoby: Bures
Ulice: Vinohradská 12
Město: Praha 2
PSČ: 12099
Webové stránky: http://www.rozhlas.cz/radiozurnal
Typ média: Rozhlas

Seznam členů

Jméno Příjmení Email Detail člena
Petr Kadeřábek petr.kaderabek@rozhlas.cz detail
Pavel Petr pavel.petr@rozhlas.cz detail
Petr Šedivý petr.sedivy@rozhlas.cz detail
Jan Suchan jsuchan@rozhlas.cz detail
Martin Charvát martin.charvat@rozhlas.cz detail
Alena Benešová alena.benesova@rozhlas.cz detail
Jaroslav Plašil jaroslav.plasil@rozhlas.cz detail
Jakub Kanta jakub.kanta@rozhlas.cz detail
František Kuna frantisek.kuna@rozhlas.cz detail
Miroslav Bureš miroslav.bures@rozhlas.cz detail
Mirko Vasić mirko.vasic@rozhlas.cz detail
Jan Kodet jan.kodet@rozhlas.cz detail
Jakub Marek jakub.marek@rozhlas.cz detail
Václav Rokyta vaclav.rokyta@rozhlas.cz detail
Vojtěch Man vojtech.man@rozhlas.cz detail
Tomáš Petr tomas.petr@rozhlas.cz detail
Barbora Kovaříková barbora.kovarikova@rozhlas.cz detail