Úvod > Členové>Databáze redakcí

Databáze redakcí

ČTK

Jméno kontaktní osoby: Ladislav
Příjmení kontaktní osoby: Josef
Ulice: Opletalova 5
Město: Praha 1
PSČ: 11144
Webové stránky: http://www.ctk.cz
Typ média: Agentura

Seznam členů

Jméno Příjmení Email Detail člena
Kamila Nešporová nesporova@ctk.cz detail
Petr Voves voves@mail.ctk.cz detail
Marek Lorenc lorenc@ctk.cz detail
Ondřej Kučera kucera@ctk.cz detail
Jiří Nechutný nechutny@ctk.cz detail
Robert Tesař tesar@ctk.cz detail
Petr Havlík havlik@ctk.cz detail
Jiří Polák polak@ctk.cz detail
Pavel Mančař mancar@ctk.cz detail
Lenka Rejmanová rejmanova@ctk.cz detail
Radomír Novák novakr@ctk.cz detail
Radek Smekal smekal@ctk.cz detail
Radek Jozífek jozifek@ctk.cz detail
Jan Slomek slomek@ctk.cz detail
Ladislav Josef josef@ctk.cz detail
Radek Urx urx@ctk.cz detail
Jiří Pošvář posvar@ctk.cz detail
Petr Sznapka sznapka@ctk.cz detail
David Šváb svab@ctk.cz detail