Úvod > Členové>Databáze redakcí

Databáze redakcí

deník Sport

Jméno kontaktní osoby: Petr
Příjmení kontaktní osoby: Tomek
Ulice: Komunardů 1584/42
Město: Praha 7
PSČ: 17000
Webové stránky: http://www.deniksport.cz
Typ média: Tisk

Seznam členů

Jméno Příjmení Email Detail člena
Štěpán Filípek stepan.filipek@cncenter.cz detail
Pavel Mazáč pavel.mazac@cncenter.cz detail
Zdeněk Janda zdenek.janda@cncenter.cz detail
Radek Mikšátko radek.miksatko@cncenter.cz detail
Petr Dias petr.dias@cncenter.cz detail
Jan Jaroch jan.jaroch@deniksport.cz detail
Ivo Pospíšil ivo.pospisil@deniksport.cz detail
Michal Petrák michal.petrak@cncenter.cz detail
Patrik Vacek patrik.vacek@cncenter.cz detail
Pavel Bárta pavel.barta@deniksport.cz detail
Petr Schimon petr.schimon@cncenter.cz detail
Michal Beránek michal.beranek@cncenter.cz detail
Jaroslav Legner jaroslav.legner@deniksport.cz detail
Martin Mls martin.mls@cncenter.cz detail
Jan Vacek jan.vacek@cncenter.cz detail
Petr Adam petr.adam@cncenter.cz detail
Ivana Jakoubková ivana.jakoubkova@cncenter.cz detail
Jan Malý jan.maly@cncenter.cz detail
Martin Hašek martin.hasek@deniksport.cz detail
Jakub Konečný jakub.konecny@deniksport.cz detail
Ondřej Škvor ondrej.skvor@deniksport.cz detail
Romana Barboříková romana.barborikova@cncenter.cz detail
Jiří Kamín jiri.kamin@deniksport.cz detail
Dominik Bakeš dominik.bakes@cncenter.cz detail
Radek Špryňar radek.sprynar@gmail.com detail