Úvod > Členové>Databáze redakcí

Databáze redakcí

Moravskoslezský deník

Jméno kontaktní osoby:
Příjmení kontaktní osoby:
Ulice:
Město:
PSČ:
Webové stránky: http://www.denik.cz
Typ média: Tisk

Seznam členů

Jméno Příjmení Email Detail člena
Petr Kotala petr@kotala.com detail
Aleš Uher ales.uher@denik.cz detail
Jakub Nohavica jakub.nohavica@denik.cz detail
Zdeněk Janiurek zdenek.janiurek@denik.cz detail
Pavel Sonnek sonnek.p@seznam.cz detail
Lukáš Kaboň lukas.kabon@denik.cz detail
Aleš Uher st. Ales.Uher2@denik.cz detail
Marie Rodovská marie.rodovska@denik.cz detail
David Hekele dhekele@email.cz detail
Roman Brhel roman.brhel@denik.cz detail