Úvod > Aktuality>Klub sportovních novinářů České republiky zmodernizoval, hlasujte ve Sportovci roku!

Klub sportovních novinářů České republiky zmodernizoval, hlasujte ve Sportovci roku!

Nové internetové stránky, nové logo a aktivnější vystupování při vytváření podmínek pro práci členů. To jsou změny, které připravil výbor Klubu sportovních novinářů České republiky. Ten v letošní sezoně oslaví 90 let výročí své existence a kvůli tomu na 5. prosince připravuje setkání se svými dlouholetými členy, zástupci redakcí, jubilanty a také legendami, které vyhlásil v minulých letech při Sportovci roku.
 logo2.png    logo.JPG

 

 

Info pro členy: 

Při přenesení stávající databáze do nového systému byla z bezpečnostních důvodů smazána všechna přístupová hesla do Vašich účtů, systém Vám však vygeneruje nové kliknutím na tlačítko "Zapomenuté heslo". To si, prosím, změňte a aktualizujte údaje ve svých profilech.

Tamtéž si prodloužíte členství a rovněž zahlasujete v prvním kole Sportovce roku 2013. Kompletní seznam sportovců s jejich úspěchy naleznete zde: jednotlivci, týmy.

Noví zájemci o členství se musí registrovat.

Zájemci o členství v mezinárodní organizaci AIPS musejí sami vyplnit přihlášku na www.aipsmedia.com/index.php?page=getcard

Internet s členskou databází a hlasovacími systémy pro Sportovce roku a Zlatý míč je nově vyvinutý a v případě, že se vyskytnou nějaké nejasnosti či chyby, pomůže Vám Tibor "Alfi" Alföldi z ČTK, e-mail: alfoldi@ctk.cz. 

Stránky pro KSN ČR vytvořila firma E-invent (www.e-invent.eu

S pozdravem,

Výbor KSN