Úvod > Aktuality>KSN připravuje cestu na MS v judu

KSN připravuje cestu na MS v judu

Klub sportovních novinářů připravuje v rámci projektu medializace menších sportů cestu na světový šampionát v judu, který se koná od 25. do 31. srpna v Tokiu. Na šampionátu by měl olympijský vítěz Lukáš Krpálek poprvé v kariéře bojovat o medaile v těžké váze.

Výbor Klubu sportovních novinářů vyzývá redakce, aby do neděle 9. června 2019 informovaly o svém zájmu na mailovou adresu vybor@ksn.cz a sdělily i jméno svého zástupce, který by se cesty zúčastnil. Zároveň prosíme, aby si zájemci vyřídili akreditace zde: http://datastat.si/IJF_media/?p=register&id=182.

Fond na podporu medializace menších sportů vytvořil KSN ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Podmínkou finanční podpory ze strany KSN je spolupráce redakcí a svazů. Redakce se musejí na cestě finančně podílet a svazy poskytnou maximální pomoc médiím zejména v místě konání akce.

KSN se zavazuje pravidelně střídat zástupce médií s celostátním dopadem, přednost mají velká média. Výbor KSN také rozhodne o výši příspěvku. Na finanční podporu není právní nárok. KSN na cestě spolupracuje s Českým svazem juda, přesto je cesta finančně nákladná a počet účastníků je tak omezen. V případě převisu poptávky o konečné sestavě rozhodne výbor KSN.

Výbor KSN