Úvod > Sportovec roku

Sportovec roku

Anketu Sportovec roku 2020 vyhrál hokejista Pastrňák a biatlonová štafeta

Sportovcem roku 2020 byl v anketě Klubu sportovních novinářů zvolen hokejista David Pastrňák. Nejlepší střelec základní části NHL zvítězil před Ester Ledeckou a Martinou Sáblíkovou. Kolektivem roku je biatlonová štafeta, do síně slávy vstoupil bývalý fotbalista Antonín Panenka.

více...

Sportovcem roku se podruhé stal judista Lukáš Krpálek

Anketu Sportovec roku podruhé v kariéře vyhrál judista Lukáš Krpálek. Mistr světa porazil v novinářském hlasování basketbalistu Satoranského, hokejistu Pastrňáka i rychlobruslařku Sáblíkovou. Kolektivem roku byl vyhlášen reprezentační tým basketbalistů, do síně slávy vstoupil bývalý cyklista Jiří Daler.

více...

Anketu Sportovec roku 2018 vyhrála s rekordním náskokem Ledecká

Titul Sportovec roku 2018 získala Ester Ledecká, dvojnásobná olympijská vítězka, která své zlaté medaile získala ve dvou rozdílných disciplínách, na lyžích i snowboardu. Vyhrála s rekordním náskokem 759 bodů, s takovou převahou v šedesátileté historii ankety nikdo nezvítězil. K rozdílu přispěla i rekordní účast, do hlasování se zapojilo 244 členů Klubu sportovních novinářů.

více...

Gabriela Koukalová se stala Sportovkyní roku 2017

Titul Sportovec roku 2017 získala Gabriela Koukalová, mistryně světa a vítězka dvou disciplín Světového poháru v biatlonu. Novou královnu českého sportu korunoval předseda Klubu sportovních novinářů Zdeněk Pavlis společně s Jozefem Pribilincem, olympijským vítězem a dvojnásobným držitelem ocenění Sportovec roku. Kolektivem roku je česká reprezentace v malém fotbalu.

více...

Sportovcem roku 2016 se stal olympijský vítěz judista Krpálek

Olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek s velkou převahou zvítězil v anketě Sportovec roku 2016 a stal se prvním mužem po desetileté nadvládě žen, který převzal korunku pro vítěze. Soutěž kolektivů v 58. ročníku novinářské ankety vyhrály tenistky ČR, v kategorii juniorů vyhrála atletka Michaela Hrubá a do síně slávy byl uveden bývalý gymnasta Alois Hudec.

více...

Hlasujte ve 2. kole ankety Sportovec roku 2016!

Vážení kolegové a kolegyně, právě bylo zahájeno hlasování ve druhém kole ankety Sportovec roku. Výsledky prvního kola, podrobnosti k nominaci a další informace najdete v přiložené tiskové zprávě. Hlasovat můžete přesně týden, uzávěrka druhého kola je ve čtvrtek 8. prosince v poledne.

více...

Anketu Sportovec roku vyhrála podruhé atletka Hejnová

Anketu Sportovec roku 2015 vyhrála atletka Zuzana Hejnová, kolektivem roku se stal tým českých tenistek. Slavnostním večerem v pondělí 21. prosince vyvrcholil 57. ročník ankety Klubu sportovních novinářů.

více...

Hlasujte v anketách KSN. Volíme Sportovce roku, startuje anketa Zlatý míč

Anketa Klubu sportovních novinářů je ve své polovině. Sítem prvního kola prošlo deset nejlepších, z nichž vzejde ve druhé volbě vítěz. Hlasujte ve svých osobních profilech, uzávěrka je už 7. prosince ve 12 hodin. Fotbaloví novináři současně hlasují v podzimním kole ankety Zlatý míč.

více...

Hlasujte v 1. kole ankety Sportovec roku 2015!

Vážení kolegové,

na webových stránkách Klubu sportovních novinářů www.ksn.cz lze hlasovat v 1. kole ankety Sportovec roku 2015! Vybírat desítku nejlepších sportovců a tři sportovní kolektivy můžete po dobu dvou týdnů, uzávěrka hlasování je v pátek 27. listopadu.

více...

Sportovec roku

více...